Poniedziałek - Piątek: 6:30 - 21:30, Sobota - Niedziela: 8:00 - 18:00

Nasze studio

Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja - BASEN BRYNÓW

Basen Brynów to nowoczesny i świetnie ulokowany obiekt rekreacyjny, gdzie oprócz samego pływania można uprawiać inne formy aktywności fizycznej w tym również treningi EMS. Nasze studio znajduję się właśnie w tym miejscu. Treningi w specjalnie wydzielonej części Basenu Brynów, oddzielna szatnia i prysznice, przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio - Trenuj w najlepszym miejscu!

  • komfort i prywatnośc podczas treningu
  • oddzielna szatnia wraz z prywatnymi szafkami z zamknięciem szyfrowanym magnetycznie
  • przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio
  • duży darmowy parking
  • możliwość dodatkowego korzystania odpłatnie z pływalni, sauny lub sali gimnastycznej. 
Studio premium

Studio premium 

EMS 20 studio to wyjątkowe miejsce, trening odbywa się w komfortowych warunkach, sam na sam z najlepiej wyszkolonymi trenerami. Trener jest na Twoją wyłączność i oprócz samego treningu przeznacza również czas na pomiary, analizy i profesjonalne porady. Poza komfortem samego ćwiczenia zadbaliśmy również o szczegóły w postaci wystroju wnętrza, dostosowanie warunków oświetleniowych oraz wentylacyjnych do specjalistycznego treningu czy darmowej wody lub kawy dla naszych podopiecznych. 

Certyfikowany sprzęt

Certyfikowany sprzęt

W naszym studio korzystamy z najnowszego sprzętu niemieckiej firmy MIHA Bodytec. Sprzęt oprócz europejskich certyfikatów posiada również certyfikat amerykańskiej agencji FDA co jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwo oraz skuteczności działania.

Prywatność i komfort

Komfort i prywatność

Dbamy o Twój komfort oraz prytwatność dlatego decydując się na treningi w naszym studio będziesz mógł koszystać z oddzielnej części obiektu Basenu Brynów z własną szatnią i prysznicami oraz przebieralniami i toaletami tylko dla klientów EMS 20 studio. 

Łatwosć dojazdu

Łatwość dojazdu z centrum Katowic i innych rejonów aglomeracji.

Sąsiedztwo ulicy Kościuszki oraz bliskość autostrady A4 sprawia, że dojazd z różnych miejsc aglomeracji jest nadzwyczaj szybki. Trenuj u nas i oszczędź czas związany z dojazdami!